Přechodové profily

šroubovací, samolepící nebo upevněné kovovým či plastovým trnem o šířkách od 25 mm až do 100 mm. Používají se pro realizaci přechodů mezi jednotlivými druhy podlah, k překrývání dilatačních spár, v moderním bezbariérovém interiéru nahrazují prahy a v neposlední řadě slouží jako estetický prvek.

Nájezdové a ukončovací profily

Slouží k ukončení podlahové krytiny nebo rovněž jako přechod na jiný druh (laminát, dřevo, dlažba, koberec, aj.). Rozdělují se podle druhu a tloušťky použité krytiny, šikmé nájezdové profily jsou šroubovací i samolepící.

Dvoudílné profily se základnou

Slouží k pevnému uchycení, přechodu nebo ukončení podlahových krytin. Ozubený systém PofiTec německé firmy PRINZ navíc umožňuje variabilní náklon profilu v základně a tím významně rozšiřuje použitelnost pro různé výšky nájezdů a přechodů.

Schodové hrany

Požívají se k ochraně a překrytí hrany podlahových krytin . Nabízíme širokou škálu základních „L“ profilů v šroubovacím i samolepícím provedení od rozměru 25×10 mm a ž po velké schodové hrany 65×42 mm. Významným estetickým i bezpečnostním prvkem jsou i speciální schodové profily pro ukončení PVC nebo koberců.

Profily systému ZIC ZAC

Lišty jsou ze speciálně upraveného hliníku. Jejich hlavní předností je ohybatelnost do libovolných tvarů bez použití jakéhokoliv nářadí. To umožňuje jejich jednoduché použití při tvorbě moderních nerovných přechodů nebo ukončení jednotlivých podlah.

Soklové profily

Tvoří v poslední době významnou část sortimentu naší firmy. Nabídka obsahuje několik druhů profilů z PVC i moderního hliníku o výšce od 28 do 86 mm. Některé lišty lze požít i pro vedení el. kabelů. Novinkou jsou soklové profily pro vložení lina nebo koberce.